• نرم افزار حسابداری مالی و صنعتی
  • نرم افزار بودجه و اعتبارات
  • نرم افزار صورتهای مالی
  • سیستم تسهیم هزینه
  • سیستم دارایی ثابت (اموال و تجهیزات)
  • سیستم امور سهام

کاربري اسان نرم افزار حسابداري با کدينگي برگرفته از صورت‏هاي مالي نمونه سازمان حسابرسي و همچنين راهنماي کاربري ان، شما را در شناسايي و طبقه بندي حساب ها ياري خواهد رساند. با شناسايي و طبقه بندي صحيح هزينه شما قادر خواهيد بود که قيمت تمام شده پروژه ها و محصولات را بتفکيک هزينه هاي تشکيل دهنده ان ها گزارش گيري کرده و با کنترل موفق سود و زيان، مسير توسعه را طي نماييد.


اگرچه در صورت های مالی نیاز به فرمول نویسی زیادی بوده، لیکن ما توانسته ایم محیطی شبیه به MS word را با قابلیت های فرمول نویسی اکسل ترکیب کنیم و محیطی ساده فراهم نماییم تا با مطالعه راهنمای کاربردی ان به اسانی بتوانید ترازنامه، سود و زیان و یادداشت های همراه صورت های مالی را تعریف و با فرمول نویسی ساده در محیطی منعطف به اطلاعات حسابداری متصل کرده و صورت های مالی را در لحظه تهیه و گزارش گیری نمایید.


یکی از دغدغه های اساسی در طبقه بندی هزینه ها به تفکیک محصولات و پروژه ها، شناسایی هزینه های مشترک و نهایتاً نسبت دادن ان ها به محصولات و پروژه ها می باشد . با مطالعه راهنمای کاربردی نرم افزار تسهیم هزینه و کاربری اسان ان خواهید توانست هزینه های مشترک را بر اساس مبانی قابل تعریف توسط خودتان و به اسانی به محصولات و پروژه ها اختصاص دهید.


از زمان خرید تا اسقاط و برکناری دارایی ثابت، موضوعاتی مانند پوشش بیمه ای، گارانتی، استهلاک، نگهداری و ... در خصوص دارایی های ثابت مورد توجه می باشد که با راهنمای کاربردی نرم افزار دارایی ثابت می توانید به اسانی دارایی های ثابت را ثبت و موضوعات گارانتی، بیمه و ... ان ها را مدیریت کنید.


در شرکت های سهامی با تعداد بالای سهامدار، ساماندهی به اطلاعات سهامداران بر اساس میزان سهام و نقل و انتقالات آن و محاسبه سود متعلقه به آن ها فعالیتی زمان بر و با ضریب خطای بالا است. با مطالعه راهنمای کاربردی سیستم امور سهام، به سادگی کلیه سهامداران را در سیستم معرفی کرده و وضعیت تغییرات قیمت سهام و سود متعلق به آن ها را محاسبه و استخراج کنید.