• نرم افزار خزانه داری
  • نرم افزار فروش و پخش
  • نرم افزار انبار مقداری، ریالی
  • نرم افزار تدارکات داخلی و کارپردازی
  • سیستم مدیریت جریان کار ( Workflow )
  • سیستم بازاریابی
  • سیستم فروش تحت موبایل اندروید
  • سیستم ارسال پیامک
  • سیستم توزین

نرم افزار خزانه داری به صندوقداران کمک می کند تا علاوه بر ثبت و نگهداری اطلاعات و اسناد مالی و کنترل مستمر نقدینگی، به صورت روزانه از موجودی بانک ها و کلیه دریافت و پرداخت ها گزارش تهیه کرده و در هر زمان صورت گردش صندوق را استخراج و ارایه کنند. با مطالعه دقیق راهنمای کاربردی این سیستم، می توانید شناخت کاملی از چگونگی ثبت داده ها و دریافت گزارشات متنوع پیدا کنید.


انتظار اولیه از سیستم انبار ، مدیریت و کنترل موجودی کالا می باشد به نحوی که هیچگاه خطوط تولید یا پروژه های پیمانکاری بدلیل فقدان مواد اولیه متوقف نشوند. در سیستم فرا رایانه با مطالعه راهنمای کاربردی ان علاوه بر مدیریت و کنترل موجودی با بکارگیری کدینگ پروژه ها و مراکز هزینه قادر خواهید بود که هزینه یابی پروژه و محصول را انجام دهید و گام موثری در فراهم نمودن اطلاعات مورد نیاز بهای تمام شده بردارید.


این سیستم به صورت یکپارچه با سایر سیستم های انبار و فروش، فرایند تأمین کالا و خدمات مورد نیاز داخلی را مدیریت و ارتباط مؤثری بین کارپردازان با سایر کارکنان سازمان ایجاد می کند. با کمک راهنمای استفاده از سیستم می توانید با ثبت درست و پیگیری درخواست ها، از پاسخگویی به موقع به درخواست های خرید اطمینان حاصل کنید.
جهت سهولت فعالیت ویزیتوها و عاملین فروش، اپلیکیشن فروش تحت اندروید طراحی شده است. به طوریکه ویزیتورها می توانند با نصب این برنامه روی تلفن همراه یا تبلت خود، پس از مطالعه راهنمای استفاده از آن، به راحتی و بدون نیاز به سیستم فروش فرا رایانه، در محل مشتری، پیش فاکتور یا سفارش مشتری ثبت و یا یک مشتری جدید تعریف کنند.


سیستم ارسال پیامک به عنوان راهکاری برای بهبود و سرعت بخشیدن به اطلاع رسانی در خصوص مواردی که باید در اختیار برخی اشخاص حقیقی و حقوقی معرفی شده قرار بگیرد، در نظر گرفته شده است. ارسال پیامک به محض ثبت اطلاعات و اگاه نمودن مشتریان و طرف های حساب از اقدامات انجام شده، علاوه بر کاهش پیگیری های مکرر، باعث اطمینان خاطر ان ها نیز می شود. در حال حاضر قابلیت ارسال پیامک در برخی از نرم افزارهای فرا رایانه قرار داده شده و با مطالعه راهنمای کاربردی ان به راحتی می توانید این قابلیت را در سیستم فعال کرده و مورد استفاده قرار دهید.


با اتصال این نرم افزار به نشان دهنده های وزن، بدون نیاز به اپراتور، وزن بار تحویل گرفته شده را با مشخصات راننده و ماشین وارد سیستم کنید. این سیستم با رویکرد سادگی کاربری طراحی شده و با مطالعه راهنمای ان می توانید به سادگی از ان استفاده کنید.